مشخصات فردی و زندگینامه
نام:کمال
نام خانوادگی:بارعی
پست الکترونیک:bareeit@gmail.com
نخصص ها:اخلاق و عرفان ، الهیات و معارف اسلامی ، تبلیغ

زندگی نامه

بسمه تعالی

شرح مختصری از زندگی نامه و بیوگرافی

آقای کمال بارعی

‌‌‌آقای کمال بارعی در سال ۱۳۴۶ در خانواده ای روحانی در روستای بهربیگ شهرستان ورزقان دیده به جهان گشود.پدر بزرگ وی آیت الله حاج آخوند ملا محمد علی رحمة الله تعالی علیه و پدر وی حضرت حجة الاسلام و المسلمین حاج شیخ میرزا رضی بارعی رحمة الله تعالی علیه  از علمای مبارز و مطرح و مورد اعتماد و احترام منطقه و علمای استان و شهر مقدس قم هستند .

وی در سال ۱۳۷۴ درمقطع کارشناسی وارد دانشگاه آزاد تبریز شدند و با ادامه تحصیل از همین دانشگاه  موفق به دریافت کارشناسی ارشد شدند.

آقای بارعی از ابتدای دوران تحصیل خود همواره فردی محقق و تلاشگر بوده و هستند. ایشان با سازمان تبلیغات شهید آیت الله فاضی طباطبایی استان آذربایجانشرقی همکاری داشته و در فصل تابستان برای نوجوانان و جوانان روخوانی و روانخوانی قرآن و احکام و اخلاق تدریس می کردند و با لبیک گویی به فرمان امام خمینی اعلی الله مقامه به عنوان آموزشیار نهضت سواد آموزی ، به فعالیت پرداختند و در حال حاضر نیز به شغل مقدس معلمی در دبیرستانها و هنرستانها مشغول هستند . ایشان در دانشگاه های فرهنگیان و فنی و حرفه ای 1و2 تبریز در مقطع کاردانی و کار شناسی نیز در دروس اخلاق و معارف اسلامی و ... تدریس کرده اند .

ایشان از محققین اندیشوران حوزه kbareei.andishvaran.ir هستند .مقالات و مطالب ایشان از طریق هفته نامه نماز جمعه تبریز نشر می یابد . وی با ارسال مطالب و نظرات در سایت های  استان آذربایجانشرقی و سایر استانها حضور فعال دارند و در روزنامه های سراسری نیز مقالات و مطالب وی چاپ می شود  .